Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Aktuálne počasie

dnes, utorok 22. 8. 2017
21 °C 8 °C
streda 23. 8. 23/8 °C
štvrtok 24. 8. 30/9 °C
piatok 25. 8. 27/17 °C

 

Mapový portál

mapový portál obce Dolný Lopašov

Navigácia

Obsah


Oznamy

VZN

Zápisnice zo zasadnutia obecného zastupiteľstva

NázovVyvesenéDátum zvesenia
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 27.06.201706.07.201702.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 14.03.201723.03.201702.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 15.12.201621.12.201602.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 21.11.201629.11.201622.12.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 29.09.201606.10.201622.10.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 12.07.201622.07.201601.12.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 08.06.201616.06.201602.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 12.04.201622.04.201602.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 25.1.201601.02.201607.02.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 15.12.201522.12.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 02.12.201511.12.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 28.09.201508.10.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 10.08.201512.08.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 02.07.201510.07.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 09.06.201517.06.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 10.03.201518.03.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 04.02.201513.02.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 22.12.201430.12.201402.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 15.12.201417.12.201402.07.2018

Prezencia poslancov

NázovVyvesenéDátum zvesenia
Prezencia poslancov02.07.201502.07.2018