Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktuálne počasie

dnes, štvrtok 14. 12. 2017
6 °C 0 °C
piatok 15. 12. 7/1 °C
sobota 16. 12. 5/0 °C
nedeľa 17. 12. 0/-4 °C

 

Mapový portál

mapový portál obce Dolný Lopašov

Navigácia

Obsah


Oznamy

VZN

Zápisnice zo zasadnutia obecného zastupiteľstva

NázovVyvesenéDátum zvesenia
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 25.09.201705.10.201702.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 27.06.201706.07.201702.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 14.03.201723.03.201702.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 15.12.201621.12.201602.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 21.11.201629.11.201622.12.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 29.09.201606.10.201622.10.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 12.07.201622.07.201601.12.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 08.06.201616.06.201602.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 12.04.201622.04.201602.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 25.1.201601.02.201607.02.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 15.12.201522.12.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 02.12.201511.12.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 28.09.201508.10.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 10.08.201512.08.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 02.07.201510.07.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 09.06.201517.06.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 10.03.201518.03.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 04.02.201513.02.201502.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 22.12.201430.12.201402.07.2018
Zápisnica zo zasadnutia obecného zastupiteľstva 15.12.201417.12.201402.07.2018

Prezencia poslancov

NázovVyvesenéDátum zvesenia
Prezencia poslancov02.07.201502.07.2018